Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wola Rogowska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica(Wola Rogowska + 18 km)

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 m²

Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny dom o powierzchni 124 m, położony w malowniczej Oleśnicy w powiecie Dąbrowskim, w gminie Olesno, województwo Małopolskie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Górki

Górki(Wola Rogowska + 16 km)

130 000 zł67,40 m² 1 928,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 i 2 o powierzchni użytkowej około 67,40 m2, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Dąbrowa Tarnowska(Wola Rogowska + 21 km)

10 500 zł1 600 m² 6,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W miejscowości lipiny, gmina dąbrowa tarnowska! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną, częściowo zalesioną, o powierzchni 0,16 ha. Wymiary działki: ok. 20x76x21x85.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wrzępia

Wrzępia(Wola Rogowska + 18 km)

89 000 zł1 346 m² 66,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łatanice

Łatanice(Wola Rogowska + 16 km)

110 000 zł11 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 11000m2 zlokalizowana w miejscowości Łatanice, gm. Wiślica. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 25x450x23x440, szerokość frontu ok. 25m, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Radłów

Radłów(Wola Rogowska + 18 km)

125 000 zł1 313 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13,13 ar , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Radłowa. Nieruchomość znajduje się.